Кумановските стечајци му се приклучија на АМАН

Posted: Ноември 10, 2012 in Видео, Инфо

Граѓанската иницијатива против поскапувањата Аман соопштува дека сеуште не почнале со собирање на потписи за враќање на ефтината тарифа на струјата бидејќи институциите сеуште не им ги отвориле подрачните канцеларии за собирање на потписи.На протестите на Аман им се приклучија и кумановските стечајци.

Извор:24Вести

Напишете коментар

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Промени )

Twitter слика

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Промени )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Промени )

Connecting to %s