Контакт

Доколку сакате да не контактирате или пак сакате да се вклучите во нашата кауза пишете ни на:

gi.amanmk@yahoo.com

Коментари
 1. Angele напиша:

  Објавете јасно, гласно и храбро каде да дојдам да ви дадам потпис?! За да има успех најважно е тој податок да биде прв, па после да следи елаборацијата.

 2. novica напиша:

  каде се собираат 10-те илјади потписи?

 3. mira напиша:

  Predlagam, se nadevam ne sum edinstvena a i deka ke me poddrzat site koi se zasegnati. Za Toplifikacija najdobro e da si stavi kalorimetri, kako sto Distribucija si stavi strujomeri na nivna smetka, kako Vodovod-vodomeri, Mak.telekomunikacii-telef.adapteri, taka i Toplifikacija neka si ja ispolni obvrskata prema nas-graganite.
  Drugo, predlagam site davacki prema drzavata i kompaniite da se vrednuvaat procentualno a ne linearno, bidejki ne e isto da se plati davacka so 15.ooo den. po familija, ili 15o.ooo po familija.
  Se nadevam na poddrska od site nas i deka AMAN ke pobedi.

 4. angele напиша:

  Веќе прашав, ама не разбрав – кажете каде да дојдам за да ви дадам потпис, со мене носам 100 души најмалку! – Мора малку погласно да се разбираат работите ако сакате/ме успех ем да не не` цица кој ќе стаса.

 5. vlado напиша:

  dali ja kako zitel na gazi baba mozam da potpisam vo druga opstina ili mora vo gazi baba

 6. Душан напиша:

  Кажете ми кој е планот сега, откако лоповиве одбија да ги изгласаат промените што ги предложивте. Се надевам дека нема да застанеме тука. Поздрав

Напишете коментар

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Промени )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Промени )

Connecting to %s